Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > 10SVPS150MX
10SVPS150MX
10SVPS150MX
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 10SVPS150MX με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 10SVPS150MX
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CONDUCTIVE POLYMER ALUMINUM SOLI
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 92904 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 10SVPS150MX Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CONDUCTIVE POLYMER ALUMINUM SOLI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 10V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά OS-CON™, SVPS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 138mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.76A @ 100kHz Ακροαματικότητα -