SLR10.100
SLR10.100
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SLR10.100 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SLR10.100
Κατασκευαστής PULS
Περιγραφή DIN RAIL REDUN PSU 240W 24V 10A
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 211 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SLR10.100 Κατασκευαστής PULS
Περιγραφή DIN RAIL REDUN PSU 240W 24V 10A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 211 pcs Φύλλο δεδομένων SLR10.100 DatasheetSLR10.100 Instr Manual
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 500V
Τάση - Είσοδος 85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.02" L x 4.72" W x 4.88" H (102.0mm x 120.0mm x 124.0mm) Σειρά SilverLine
Ισχύς (Watts) 240W Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος DIN Rail
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο - Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Αποδοτικότητα 89% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A εγκρίσεις CB, CE, cULus, cURus