Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα ήχου > Ηχεία > AS05008PS-R
AS05008PS-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AS05008PS-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AS05008PS-R
Κατασκευαστής PUI Audio, Inc.
Περιγραφή SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 88DB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος AS05008PS-R Κατασκευαστής PUI Audio, Inc.
Περιγραφή SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 88DB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4112 pcs Φύλλο δεδομένων Part Numbering SystemAS05008PS-R
Κατηγορία Προϊόντα ήχου Τύπος General Purpose
Λήξη Solder Eyelet(s) Τεχνολογία Magnetic
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.969" L x 1.969" W (50.00mm x 50.00mm) Σχήμα Round, Square Frame
Σειρά AS Ακροαματικότητα -
Ισχύς - Ονομαστική 250mW Ισχύς - Max 500mW
Port Τοποθεσία Top Συσκευασία Tray
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Μαγνήτης N35
Υλικό - Cone Paper Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Αντίσταση 8 Ohms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.661" (16.80mm) Εύρος συχνότητας 550Hz ~ 3.5kHz
Συχνότητα - Αυτο Resonant 550Hz Αποδοτικότητα - dBA 88.00
Αποτελεσματικότητα - Τύπος Sound Pressure Level (SPL) Αποτελεσματικότητα - Δοκιμές 1W/1M
Λεπτομερής περιγραφή 8 Ohms General Purpose Speaker 250mW 550Hz ~ 3.5kHz Top Round, Square Frame 88dB
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:AS05008PS
  • Περιγραφή:SPEAKER 8OHM 250MW 88DB