Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα ήχου > Ηχεία > AS04508MR-3-R
AS04508MR-3-R
AS04508MR-3-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AS04508MR-3-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AS04508MR-3-R
Κατασκευαστής PUI Audio, Inc.
Περιγραφή SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος AS04508MR-3-R Κατασκευαστής PUI Audio, Inc.
Περιγραφή SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 48331 pcs Φύλλο δεδομένων AS04508MR-3-R
Κατηγορία Προϊόντα ήχου Τύπος General Purpose
Λήξη Solder Pads Τεχνολογία Magnetic
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.772" Dia (45.00mm) Σχήμα Round
Σειρά AS Ακροαματικότητα -
Ισχύς - Ονομαστική 1W Ισχύς - Max 1.5W
Port Τοποθεσία Top Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 668-1237
AS04508MR-3-R-ND
AS04508MR3R
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Μαγνήτης N35 Υλικό - Cone Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Προστασία Ingress - Αντίσταση 8 Ohms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm) Εύρος συχνότητας 450Hz ~ 6kHz
Συχνότητα - Αυτο Resonant 450Hz Αποδοτικότητα - dBA 83.00
Αποτελεσματικότητα - Τύπος Sound Pressure Level (SPL) Αποτελεσματικότητα - Δοκιμές 1W/1M
Λεπτομερής περιγραφή 8 Ohms General Purpose Speaker 1W 450Hz ~ 6kHz Top Round 84dB