Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα ήχου > Ηχεία > AS01808MS-SP18-WP-R
AS01808MS-SP18-WP-R
AS01808MS-SP18-WP-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AS01808MS-SP18-WP-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής PUI Audio, Inc.
Περιγραφή SPEAKER .5W 8 OHM 88 DB 850 HZ
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος AS01808MS-SP18-WP-R Κατασκευαστής PUI Audio, Inc.
Περιγραφή SPEAKER .5W 8 OHM 88 DB 850 HZ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74178 pcs Φύλλο δεδομένων AS01808MS-SP18-WP-R
Κατηγορία Προϊόντα ήχου Τύπος Receiver
Λήξη Solder Pads Τεχνολογία Magnetic
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" L x 0.512" W (18.00mm x 13.00mm) Σχήμα Rectangular
Σειρά AS Ακροαματικότητα -
Ισχύς - Ονομαστική 500mW Ισχύς - Max 1W
Port Τοποθεσία Top Αλλα ονόματα 668-1617
Υλικό - Μαγνήτης Nd-Fe-B Υλικό - Cone Polyimide (PI)
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Αντίσταση 8 Ohms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.098" (2.50mm) Εύρος συχνότητας 500Hz ~ 20kHz
Συχνότητα - Αυτο Resonant 850Hz Αποδοτικότητα - dBA 88.00
Αποτελεσματικότητα - Τύπος Sensitivity Αποτελεσματικότητα - Δοκιμές -
Λεπτομερής περιγραφή 8 Ohms Receiver Speaker 500mW 500Hz ~ 20kHz Top Rectangular