Σπίτι > Προϊόντα > Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση > Ανεμιστήρες DC > OD9220-24MSS02A
OD9220-24MSS02A
OD9220-24MSS02A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά OD9220-24MSS02A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος OD9220-24MSS02A
Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 92X20MM 24VDC WIRE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
520 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος OD9220-24MSS02A Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 92X20MM 24VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση Πλάτος 20.00mm
Βάρος - Εύρος τάσης -
Τάση - Ονομαστική 24VDC Λήξη 3 Wire Leads
στατική πίεση - Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 92mm L x 92mm H