Σπίτι > Προϊόντα > Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση > Ανεμιστήρες DC > OD6020-12MS02A
OD6020-12MS02A
OD6020-12MS02A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά OD6020-12MS02A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος OD6020-12MS02A
Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
520 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος OD6020-12MS02A Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση Πλάτος 20.00mm
Βάρος - Εύρος τάσης -
Τάση - Ονομαστική 12VDC Λήξη 3 Wire Leads
στατική πίεση - Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 60mm L x 60mm H