Σπίτι > Προϊόντα > Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση > Ανεμιστήρες DC > OD6015-12HSS
OD6015-12HSS
OD6015-12HSS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά OD6015-12HSS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος OD6015-12HSS
Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
520 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος OD6015-12HSS Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση Πλάτος 15.00mm
Βάρος - Εύρος τάσης -
Τάση - Ονομαστική 12VDC Λήξη 2 Wire Leads
στατική πίεση - Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 60mm L x 60mm H