Σπίτι > Προϊόντα > Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση > Ανεμιστήρες DC > OD4020-24HS
OD4020-24HS
OD4020-24HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά OD4020-24HS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος OD4020-24HS
Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Product parameter
Αριθμός μέρος OD4020-24HS Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση Πλάτος 20.00mm
Βάρος - Εύρος τάσης 10 ~ 27VDC
Τάση - Ονομαστική 24VDC Λήξη 2 Wire Leads
στατική πίεση 0.300 in H2O (74.7 Pa) Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 40mm L x 40mm H
Σειρά OD4020 RPM 7800 RPM
Αλλα ονόματα OD4020-24HSX
OD402024HS
Θερμοκρασία λειτουργίας -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Θόρυβος 32.0 dB Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks Ισόβια @ Temp. 30000 Hrs @ 45°C
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.070A Λαμβάνοντας Τύπος Sleeve
εγκρίσεις cURus, TUV Ροή αέρα 9.0 CFM (0.252m³/min)
Σχετικά προϊόντα
OD4020-12MSS Image
  • Μέρος#:OD4020-12MSS
  • Κατασκευαστές:Orion Fans
  • Περιγραφή:FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
  • Σε απόθεμα:22656
OD4020-12MS01A Image
  • Μέρος#:OD4020-12MS01A
  • Σε απόθεμα:11472
OD4020-24HS02A Image
  • Μέρος#:OD4020-24HS02A
OD4020-12MSS01A Image
  • Μέρος#:OD4020-12MSS01A
OD4020-24HSS Image
  • Μέρος#:OD4020-24HSS