Σπίτι > Προϊόντα > Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση > Ανεμιστήρες DC > OD4010-12LLS
OD4010-12LLS
OD4010-12LLS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά OD4010-12LLS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος OD4010-12LLS
Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
520 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος OD4010-12LLS Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση Πλάτος 10.50mm
Βάρος - Εύρος τάσης 7 ~ 14VDC
Τάση - Ονομαστική 12VDC Λήξη 2 Wire Leads
στατική πίεση - Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 40mm L x 40mm H
Σειρά OD4010 RPM -
Αλλα ονόματα OD4010-12LLSX
OD401012LLS
Θερμοκρασία λειτουργίας -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Θόρυβος - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks Ισόβια @ Temp. 30000 Hrs @ 45°C