Σπίτι > Προϊόντα > Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση > Ανεμιστήρες DC > OD1238-24MS02A
OD1238-24MS02A
OD1238-24MS02A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά OD1238-24MS02A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος OD1238-24MS02A
Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
520 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος OD1238-24MS02A Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση Πλάτος 38.50mm
Βάρος - Εύρος τάσης -
Τάση - Ονομαστική 24VDC Λήξη 3 Wire Leads
στατική πίεση 0.230 in H2O (57.3 Pa) Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 120mm L x 120mm H
Σειρά OD1238 RPM 2540 RPM
Ισχύς (Watts) 6.00W Αλλα ονόματα OD1238-24MS02AX