Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ αυτοκινητοβιομηχανίας > G8J-1A7P-R-DC12
G8J-1A7P-R-DC12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά G8J-1A7P-R-DC12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος G8J-1A7P-R-DC12
Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος G8J-1A7P-R-DC12 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4168 pcs Φύλλο δεδομένων G8J
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 8 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1 VDC Στυλ λήξης PC Pin
εναλλαγή τάσης 16VDC - Max Σειρά G8J
Χρόνος αποδέσμευσης 4ms Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα G8J1A7PRDC12 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Λειτουργήστε Ώρα 5ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά -
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 40A Επικοινωνία Υλικό -
Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 78 Ohms