Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ Στερεάς κατάστασης > G3VM101PR
G3VM101PR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά G3VM101PR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος G3VM101PR
Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-100V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος G3VM101PR Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-100V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5372 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Τάση - Φορτίο 0V ~ 100V
Τάση - Είσοδος 1.15VDC Στυλ λήξης SMD (SMT) Tab
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-USOP Σειρά G3VM
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD (0.128", 3.25mm)
Τύπος εξόδου AC, DC Αντίσταση κατάστασης (Max) 14 Ohms
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα φορτίο 100mA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Solid State SPST-NO (1 Form A) 4-SMD (0.128", 3.25mm) Κύκλωμα SPST-NO (1 Form A)
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:G3VM-W
  • Κατασκευαστές:Omron
  • Περιγραφή:SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
  • Σε απόθεμα:5588
  • Μέρος#:G3VM21GRTR
  • Περιγραφή:RELAY SSR SPST 20VAC 160MA 4SOP
  • Σε απόθεμα:38583
G3VM-WFL(TR) Image
  • Μέρος#:G3VM-WFL(TR)