Σπίτι > Προϊόντα > Βιομηχανικοί έλεγχοι > Ελεγκτές - διαδικασία, η θερμοκρασία > E5EC-RX4ABM-011
E5EC-RX4ABM-011
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά E5EC-RX4ABM-011 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος E5EC-RX4ABM-011
Περιγραφή CONTROL TEMP RELAY OUT 100-240V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 165 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος E5EC-RX4ABM-011 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Διαθέσιμη ποσότητα 165 pcs Φύλλο δεδομένων E5xC,E5xC-T Datasheet
Κατηγορία Βιομηχανικοί έλεγχοι Βάρος 0.463 lb (210.01g)
Τάσης - Προμήθεια 100 ~ 240VAC Τύπος Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, PLII, R, S, T, U, W)
Στυλ λήξης Spring Terminal Σειρά E5EC
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 92.00mm x 45.00mm Τύπος εξόδου Relay (5)
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 55°C Αριθμός χαρακτήρων ανά σειρά 4, 4, 4
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εύρος εισόδου -200°C ~ 2300°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Προστασία Ingress IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Χαρακτηριστικά Heater Fault Detection οθόνη Τύπος LCD - Tri Color Characters, Backlight
Εμφάνιση χαρακτήρων - Ύψος 0.710" (18.00mm), 0.433" (11.00mm), 0.307" (7.80mm) Λεπτομερής περιγραφή Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, PLII, R, S, T, U, W) 100 ~ 240VAC Panel Mount