Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > WNB1R0FE
WNB1R0FE
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά WNB1R0FE με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος WNB1R0FE
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 1 OHM 1W 1% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος WNB1R0FE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 1 OHM 1W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66063 pcs Φύλλο δεδομένων WH, WN Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm) Σειρά WN
Λειτουργία του πίνακα 1 Ohms Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα OHWNB1R0FE
OHWNB1R0FE-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Wirewound