Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > WLCR025FE
WLCR025FE
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά WLCR025FE με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος WLCR025FE
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.025 OHM 2W 1% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος WLCR025FE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.025 OHM 2W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 90098 pcs Φύλλο δεδομένων WL Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm) Σειρά WL
Λειτουργία του πίνακα 25 mOhms Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα OHWLCR025FE
OHWLCR025FE-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 25 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound