Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > TUW15J27RE
TUW15J27RE
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TUW15J27RE με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TUW15J27RE
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 27 OHM 15W 5% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
140 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TUW15J27RE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 27 OHM 15W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 78549 pcs Φύλλο δεδομένων TUM,TUW Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±350ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" x 0.453" Rectangular x 1.929" L (12.50mm x 11.50mm x 49.00mm) Σειρά TUW
Λειτουργία του πίνακα 27 Ohms Ισχύς (Watts) 15W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα OHTUW15J27RE
OHTUW15J27RE-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 27 Ohms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound