Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > TN15P7K50FE
TN15P7K50FE
TN15P7K50FE
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TN15P7K50FE με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TN15P7K50FE
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 7.5K OHM 15W 1% TO220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος TN15P7K50FE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 7.5K OHM 15W 1% TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4071 pcs Φύλλο δεδομένων TK, TN Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" L x 0.181" W (10.00mm x 4.60mm) Σειρά TN
Λειτουργία του πίνακα 7.5 kOhms Ισχύς (Watts) 15W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-2
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.701" (17.80mm) Χαρακτηριστικά Current Sense
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 7.5 kOhms ±1% 15W Through Hole Resistor TO-220-2 Current Sense Thin Film