Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > TFSF1K50JE
TFSF1K50JE
TFSF1K50JE
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TFSF1K50JE με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TFSF1K50JE
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 1.5K OHM 2W 5% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
112 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TFSF1K50JE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 1.5K OHM 2W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13427 pcs Φύλλο δεδομένων TFS Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.413" x 0.035" Rectangular x 1.024" L (10.50mm x 0.90mm x 26.00mm) Σειρά TFS
Λειτουργία του πίνακα 1.5 kOhms Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Non-Inductive, Pulse Withstanding Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1.5 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film Σύνθεση Thick Film