Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > TFSD100KJE
TFSD100KJE
TFSD100KJE
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TFSD100KJE με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TFSD100KJE
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 100K OHM 1W 5% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
112 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TFSD100KJE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 100K OHM 1W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16511 pcs Φύλλο δεδομένων TFS Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" x 0.035" Rectangular x 0.827" L (8.00mm x 0.90mm x 21.00mm) Σειρά TFS
Λειτουργία του πίνακα 100 kOhms Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Non-Inductive, Pulse Withstanding Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 100 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film Σύνθεση Thick Film