Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > TCH35PR390JE
TCH35PR390JE
TCH35PR390JE
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TCH35PR390JE με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TCH35PR390JE
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.39 OHM 35W 5% TO220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
240 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TCH35PR390JE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.39 OHM 35W 5% TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15059 pcs Φύλλο δεδομένων TCH35 Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±250ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.44mm) Σειρά TCH
Λειτουργία του πίνακα 390 mOhms Ισχύς (Watts) 35W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση TO-220-2
Αλλα ονόματα OHTCH35PR390JE
OHTCH35PR390JE-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.591" (15.00mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 390 mOhms ±5% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant Thick Film