Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > TA203PA100RJ
TA203PA100RJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TA203PA100RJ με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TA203PA100RJ
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 100 OHM 3W 5% RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TA203PA100RJ Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 100 OHM 3W 5% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 48452 pcs Φύλλο δεδομένων TA Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Powerchip®
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm) Σειρά Power Chip® TA
Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms Ισχύς (Watts) 3W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα OHTA203PA100RJ
OHTA203PA100RJ-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 180°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.620" (15.75mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 100 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Thick Film