Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > TA025PW820RJ
TA025PW820RJ
TA025PW820RJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TA025PW820RJ με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TA025PW820RJ
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 820 OHM 25W 5% RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος TA025PW820RJ Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 820 OHM 25W 5% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5473 pcs Φύλλο δεδομένων TA Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Powerchip®
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.220" L x 0.240" W (56.39mm x 6.10mm) Σειρά Power Chip® TA
Λειτουργία του πίνακα 820 Ohms Ισχύς (Watts) 25W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 180°C Αριθμός Απολύσεις 4
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.189" (30.21mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 820 Ohms ±5% 25W Through Hole Resistor Radial Thick Film