Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > SM102034006FE
SM102034006FE
SM102034006FE
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SM102034006FE με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SM102034006FE
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 400M OHM 1W 1% RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SM102034006FE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 400M OHM 1W 1% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28123 pcs Φύλλο δεδομένων Slim-Mox Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.580" L x 0.100" W (14.73mm x 2.54mm) Σειρά Slim-Mox
Λειτουργία του πίνακα 400 MOhms Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα OHSM102034006FE
OHSM102034006FE-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 110°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.340" (8.64mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 400 MOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Thick Film