Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RW3R0DBR050J
RW3R0DBR050J
RW3R0DBR050J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RW3R0DBR050J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RW3R0DBR050J
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.05 OHM 5% 3W J LEAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RW3R0DBR050J Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.05 OHM 5% 3W J LEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 19919 pcs Φύλλο δεδομένων Surface Mount Power
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD J-Lead, Recessed
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.625" L x 0.273" W (15.88mm x 6.93mm) Σειρά RW
Λειτουργία του πίνακα 50 mOhms Ισχύς (Watts) 3W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 6327 J-Lead
Αλλα ονόματα RW3R0DBR050
RW3R0DBR050JBK
RW3R0J.050BK
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.231" (5.87mm) Χαρακτηριστικά Current Sense
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 50 mOhms ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense Wirewound
Σύνθεση Wirewound
Σχετικά προϊόντα
RW3R0DBR050JET Image
  • Μέρος#:RW3R0DBR050JET
  • Κατασκευαστές:Ohmite