Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RW2S0DA100RJ
RW2S0DA100RJ
RW2S0DA100RJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RW2S0DA100RJ με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RW2S0DA100RJ
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES SMD 100 OHM 5% 2W J LEAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RW2S0DA100RJ Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES SMD 100 OHM 5% 2W J LEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 20367 pcs Φύλλο δεδομένων Surface Mount Power
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD J-Lead, Pedestal
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm) Σειρά RW
Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 4524 J-Lead
Αλλα ονόματα RW2S0DA100RJBK Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.231" (5.87mm) Χαρακτηριστικά Current Sense
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 100 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound
Σύνθεση Wirewound
Σχετικά προϊόντα
RW2S0CBR300JET Image
  • Μέρος#:RW2S0CBR300JET
  • Κατασκευαστές:Ohmite
  • Περιγραφή:RES 0.3 OHM 5% 2W J LEAD
  • Σε απόθεμα:57811
RW2S0DA100RJT Image
  • Μέρος#:RW2S0DA100RJT