Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RW1S0BAR100FT
RW1S0BAR100FT
RW1S0BAR100FT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RW1S0BAR100FT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RW1S0BAR100FT
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.1 OHM 1% 1W J LEAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RW1S0BAR100FT Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.1 OHM 1% 1W J LEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 23636 pcs Φύλλο δεδομένων Surface Mount Power
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±90ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD J-Lead, Pedestal
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm) Σειρά RW
Λειτουργία του πίνακα 100 mOhms Ισχύς (Watts) 1W