Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Περιστροφικά ποτενσιόμετρα, ροοστατών > RRS12R5E
RRS12R5E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RRS12R5E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RRS12R5E
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή POT 12.5 OHM 500W WIREWOUND LIN
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 219 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RRS12R5E Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή POT 12.5 OHM 500W WIREWOUND LIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 219 pcs Φύλλο δεδομένων Rheostats
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Στυλ λήξης Solder Lug Συντελεστής θερμοκρασίας -
Κωνοειδής Linear Μέγεθος - Σώμα -
Σειρά R Περιστροφή 325°
Resistive Υλικό Wirewound Αντίσταση (Ohms) 12.5
Ισχύς (Watts) 500W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα OHRRS12R5E
OHRRS12R5E-ND
Αριθμό των στροφών 1
Αριθμός συμμοριών 1 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 12.5 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 500W Solder Lug
σινεμπλόκ Θέματος - Χτισμένο το διακόπτη None
Τύπος προσαρμογής User Defined ενεργοποιητής Τύπος Flatted
ενεργοποιητή Μήκος 2.000" (50.80mm) ενεργοποιητή Διάμετρος 0.375" (9.53mm)
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:RRS1K0
  • Κατασκευαστές:Ohmite
  • Περιγραφή:POT 1K OHM 500W WIREWOUND LINEAR
  • Σε απόθεμα:195
  • Μέρος#:RRS1K5
  • Περιγραφή:POT 1.5K OHM 500W WIREWOUND LIN
  • Σε απόθεμα:183
  • Μέρος#:RRS1R0
  • Περιγραφή:POT 1 OHM 500W WIREWOUND LINEAR
  • Σε απόθεμα:188
  • Μέρος#:RRS16RE
  • Περιγραφή:POT 16 OHM 500W WIREWOUND LINEAR
  • Σε απόθεμα:195
  • Μέρος#:RRS175
  • Περιγραφή:POT 175 OHM 500W WIREWOUND LIN