Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Περιστροφικά ποτενσιόμετρα, ροοστατών > RLS2K25E
RLS2K25E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RLS2K25E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RLS2K25E
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή POT 2.25K OHM 150W WIREWOUND LIN
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 703 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RLS2K25E Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή POT 2.25K OHM 150W WIREWOUND LIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 703 pcs Φύλλο δεδομένων Rheostats
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Στυλ λήξης Solder Lug Συντελεστής θερμοκρασίας -
Κωνοειδής Linear Μέγεθος - Σώμα -
Σειρά L Περιστροφή 300°
Resistive Υλικό Wirewound Αντίσταση (Ohms) 2.25k
Ισχύς (Watts) 150W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα OHRLS2K25E
OHRLS2K25E-ND
Αριθμό των στροφών 1
Αριθμός συμμοριών 1 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 2.25k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 150W Solder Lug
σινεμπλόκ Θέματος 3/8-32 Χτισμένο το διακόπτη None
Τύπος προσαρμογής User Defined ενεργοποιητής Τύπος Flatted
ενεργοποιητή Μήκος 0.875" (22.23mm) ενεργοποιητή Διάμετρος 0.250" (6.35mm)
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:RLS200
  • Κατασκευαστές:Ohmite
  • Περιγραφή:POT 200 OHM 150W WIREWOUND LIN
  • Σε απόθεμα:687
  • Μέρος#:RLS250E
  • Περιγραφή:POT 250 OHM 150W WIREWOUND LIN
  • Σε απόθεμα:699
  • Μέρος#:RLS2R0E
  • Περιγραφή:POT 2 OHM 150W WIREWOUND LINEAR
  • Σε απόθεμα:566
  • Μέρος#:RLS350
  • Περιγραφή:POT 350 OHM 150W WIREWOUND LIN
  • Σε απόθεμα:649
  • Μέρος#:RLS2K25
  • Σε απόθεμα:583
  • Μέρος#:RLS1R0
  • Περιγραφή:POT 1 OHM 150W WIREWOUND LINEAR
  • Σε απόθεμα:4610
  • Μέρος#:RLS2R0
  • Σε απόθεμα:519
  • Μέρος#:RLS25R
  • Περιγραφή:POT 25 OHM 150W WIREWOUND LINEAR
  • Σε απόθεμα:644
  • Μέρος#:RLS35R
  • Περιγραφή:POT 35 OHM 150W WIREWOUND LINEAR
  • Σε απόθεμα:4701
  • Μέρος#:RLS250
  • Σε απόθεμα:690
  • Μέρος#:RLS3K0
  • Περιγραφή:POT 3K OHM 150W WIREWOUND LINEAR