Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > ON7535E-R58
ON7535E-R58
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ON7535E-R58 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ON7535E-R58
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 75K OHM 2W 5% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ON7535E-R58 Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 75K OHM 2W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1605676 pcs Φύλλο δεδομένων Little Rebel Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας -450ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm) Σειρά Little Rebel® ON
Λειτουργία του πίνακα 75 kOhms Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 75 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film