Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > ON5135E-R58
ON5135E-R58
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ON5135E-R58 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ON5135E-R58
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 51K OHM 2W 5% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ON5135E-R58 Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 51K OHM 2W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1621345 pcs Φύλλο δεδομένων Little Rebel Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας -450ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm) Σειρά Little Rebel® ON
Λειτουργία του πίνακα 51 kOhms Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 51 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film
Σύνθεση Carbon Film
Σχετικά προϊόντα
ON5223,118 Image
ON5154,127 Image
  • Μέρος#:ON5115E-R58
  • Κατασκευαστές:Ohmite
  • Περιγραφή:RES 510 OHM 2W 5% AXIAL
  • Σε απόθεμα:1702499
  • Μέρος#:ON51G5E-R58
  • Περιγραφή:RES 5.1 OHM 2W 5% AXIAL