Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > OM4325E-R58
OM4325E-R58
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά OM4325E-R58 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος OM4325E-R58
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 4.3K OHM 1W 5% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
25000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος OM4325E-R58 Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 4.3K OHM 1W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2780753 pcs Φύλλο δεδομένων Little Rebel Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας -450ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm) Σειρά Little Rebel® OM
Λειτουργία του πίνακα 4.3 kOhms Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 4.3 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Carbon Film