Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > OK2035E-R52
OK2035E-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά OK2035E-R52 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος OK2035E-R52
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 20K OHM 1/4W 5% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος OK2035E-R52 Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 20K OHM 1/4W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4559835 pcs Φύλλο δεδομένων Little Rebel Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας -450ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm) Σειρά Little Rebel® OK
Λειτουργία του πίνακα 20 kOhms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 20 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film
Σύνθεση Carbon Film
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:OK2025E-R52
  • Κατασκευαστές:Ohmite
  • Περιγραφή:RES 2K OHM 1/4W 5% AXIAL