Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > OJ3345E-R52
OJ3345E-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά OJ3345E-R52 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος OJ3345E-R52
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 330K OHM 1/8W 5% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος OJ3345E-R52 Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 330K OHM 1/8W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6454857 pcs Φύλλο δεδομένων Little Rebel Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας -700ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm) Σειρά Little Rebel® OJ
Λειτουργία του πίνακα 330 kOhms Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 330 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Carbon Film