Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > ML1004FE-R52
ML1004FE-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ML1004FE-R52 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ML1004FE-R52
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 1M OHM 1/2W 1% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
40000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ML1004FE-R52 Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 1M OHM 1/2W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3991267 pcs Φύλλο δεδομένων Metal Devil Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm) Σειρά Metal Devil® ML
Λειτουργία του πίνακα 1 MOhms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film