Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > MK39R2FE-R52
MK39R2FE-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MK39R2FE-R52 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MK39R2FE-R52
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 39.2 OHM 1/4W 1% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MK39R2FE-R52 Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 39.2 OHM 1/4W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3176900 pcs Φύλλο δεδομένων Metal Devil Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm) Σειρά Metal Devil® MK
Λειτουργία του πίνακα 39.2 Ohms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 39.2 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film