Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > MJ4320FE-R52
MJ4320FE-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MJ4320FE-R52 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MJ4320FE-R52
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 432 OHM 1/8W 1% AXIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος MJ4320FE-R52 Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 432 OHM 1/8W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2790213 pcs Φύλλο δεδομένων Metal Devil Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm) Σειρά Metal Devil® MJ
Λειτουργία του πίνακα 432 Ohms Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 432 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Σύνθεση Metal Film
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:MJ4991FE-R52
  • Κατασκευαστές:Ohmite
  • Περιγραφή:RES 4.99K OHM 1/8W 1% AXIAL
  • Σε απόθεμα:3255603
  • Μέρος#:MJ4641FE-R52
  • Περιγραφή:RES 4.64K OHM 1/8W 1% AXIAL
  • Σε απόθεμα:2973544
MJ4035 Image
  • Μέρος#:MJ4035
  • Κατασκευαστές:STMicroelectronics
  • Περιγραφή:TRANS NPN DARL 100V 16A TO-3