Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > MJ3011FE-R52
MJ3011FE-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MJ3011FE-R52 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MJ3011FE-R52
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 3.01K OHM 1/8W 1% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MJ3011FE-R52 Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 3.01K OHM 1/8W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3423246 pcs Φύλλο δεδομένων Metal Devil Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm) Σειρά Metal Devil® MJ
Λειτουργία του πίνακα 3.01 kOhms Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 3.01 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Σύνθεση Metal Film
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:MJ3012FE-R52
  • Κατασκευαστές:Ohmite
  • Σε απόθεμα:3491274
  • Μέρος#:MJ36
  • Κατασκευαστές:APEM Inc.
  • Περιγραφή:CAP KEY SWITCH
  • Σε απόθεμα:335304
  • Μέρος#:MJ3241FE-R52
  • Περιγραφή:RES 3.24K OHM 1/8W 1% AXIAL
MJ3001 Image
  • Μέρος#:MJ3001
  • Κατασκευαστές:STMicroelectronics
  • Περιγραφή:TRANS NPN DARL 80V 10A TO-3