Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Σασί Mount αντιστάσεις > L25J50KE
L25J50KE
L25J50KE
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά L25J50KE με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος L25J50KE
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES CHAS MNT 50K OHM 5% 25W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος L25J50KE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES CHAS MNT 50K OHM 5% 25W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16835 pcs Φύλλο δεδομένων 270 Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±260ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm)
Σειρά 270 Λειτουργία του πίνακα 50 kOhms
Ισχύς (Watts) 25W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Tubular Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 350°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Brackets (not included) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks μόλυβδος Style Solder Lugs
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 50 kOhms ±5% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Σύνθεση Wirewound