Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Σασί Mount αντιστάσεις > L12J5K6E
L12J5K6E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά L12J5K6E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος L12J5K6E
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES CHAS MNT 5.6K OHM 5% 12W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος L12J5K6E Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES CHAS MNT 5.6K OHM 5% 12W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10777 pcs Φύλλο δεδομένων 270 Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±260ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 0.313" Dia x 1.748" L (7.94mm x 44.40mm)
Σειρά 270 Λειτουργία του πίνακα 5.6 kOhms
Ισχύς (Watts) 12W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Tubular Αλλα ονόματα OHL12J5K6E
OHL12J5K6E-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 350°C τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Brackets (not included)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
μόλυβδος Style Solder Lugs Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 5.6 kOhms ±5% 12W Wirewound Chassis Mount Resistor