Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > EBWB-NR0030FE
EBWB-NR0030FE
EBWB-NR0030FE
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EBWB-NR0030FE με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EBWB-NR0030FE
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.003 OHM 1% 3.5W 5930
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EBWB-NR0030FE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.003 OHM 1% 3.5W 5930 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 56137 pcs Φύλλο δεδομένων EBW Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±120ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.598" L x 0.295" W (15.20mm x 7.50mm) Σειρά EBW
Λειτουργία του πίνακα 3 mOhms Ισχύς (Watts) 3.5W
Συσκευασία Strip Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 170°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.012" (0.31mm)
Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 3 mOhms ±1% 3.5W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Element Σύνθεση Metal Element