Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Δύναμη Ρυθμιζόμενη αντίσταση > D50K1K5E
D50K1K5E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά D50K1K5E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος D50K1K5E
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RESISTOR POWER ADJ 1.5K OHM 50W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος D50K1K5E Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RESISTOR POWER ADJ 1.5K OHM 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6306 pcs Φύλλο δεδομένων 210 Series
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Λήξη Solder Lug Σειρά Dividohm®210
Λειτουργία του πίνακα 1.5 kOhms Ισχύς (Watts) 50W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, 3 Lead, Tubular
Αλλα ονόματα OHD50K1K5E
OHD50K1K5E-ND
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Μήκος 4.000" (101.60mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διάμετρος 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) Λεπτομερής περιγραφή 1.5 kOhms 50W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) 4.000" (101.60mm) Length