Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Δύναμη Ρυθμιζόμενη αντίσταση > D25K400E
D25K400E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά D25K400E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος D25K400E
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RESISTOR POWER ADJ 400 OHM 25W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος D25K400E Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RESISTOR POWER ADJ 400 OHM 25W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8702 pcs Φύλλο δεδομένων 210 Series
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Λήξη Solder Lug Σειρά Dividohm®210
Λειτουργία του πίνακα 400 Ohms Ισχύς (Watts) 25W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, 3 Lead, Tubular
Αλλα ονόματα OHD25K400E
OHD25K400E-ND
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Μήκος 2.000" (50.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διάμετρος 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) Λεπτομερής περιγραφή 400 Ohms 25W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) 2.000" (50.80mm) Length