Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Δύναμη Ρυθμιζόμενη αντίσταση > D225K500
D225K500
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά D225K500 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος D225K500
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RESISTOR POWER ADJ 500 OHM 225W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος D225K500 Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RESISTOR POWER ADJ 500 OHM 225W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3113 pcs Φύλλο δεδομένων 210 Series
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Λήξη Solder Lug Σειρά Dividohm®210
Λειτουργία του πίνακα 500 Ohms Ισχύς (Watts) 225W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, 3 Lead, Tubular
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Μήκος 10.500" (266.70mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Διάμετρος 1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm)
Λεπτομερής περιγραφή 500 Ohms 225W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm) 10.500" (266.70mm) Length Τύπος προσαρμογής Slide