Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Δύναμη Ρυθμιζόμενη αντίσταση > D225K2K5E
D225K2K5E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά D225K2K5E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος D225K2K5E
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RESISTOR POWER ADJ 2.5K OHM 225W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος D225K2K5E Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RESISTOR POWER ADJ 2.5K OHM 225W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2787 pcs Φύλλο δεδομένων 210 Series
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Λήξη Solder Lug Σειρά Dividohm®210
Λειτουργία του πίνακα 2.5 kOhms Ισχύς (Watts) 225W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, 3 Lead, Tubular
Αλλα ονόματα OHD225K2K5E
OHD225K2K5E-ND
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Μήκος 10.500" (266.70mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διάμετρος 1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm) Λεπτομερής περιγραφή 2.5 kOhms 225W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm) 10.500" (266.70mm) Length