Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Δύναμη Ρυθμιζόμενη αντίσταση > D175K15K
D175K15K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά D175K15K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος D175K15K
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RESISTOR POWER ADJ 15K OHM 175W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος D175K15K Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RESISTOR POWER ADJ 15K OHM 175W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4632 pcs Φύλλο δεδομένων 210 Series
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Λήξη Solder Lug Σειρά Dividohm®210
Λειτουργία του πίνακα 15 kOhms Ισχύς (Watts) 175W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, 3 Lead, Tubular
Αλλα ονόματα OHD175K15K
OHD175K15K-ND
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μήκος 8.500" (215.90mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Διάμετρος 1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm)
Λεπτομερής περιγραφή 15 kOhms 175W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm) 8.500" (215.90mm) Length Τύπος προσαρμογής Slide