Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Δύναμη Ρυθμιζόμενη αντίσταση > D100K1K0
D100K1K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά D100K1K0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος D100K1K0
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RESISTOR POWER ADJ 1K OHM 100W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος D100K1K0 Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RESISTOR POWER ADJ 1K OHM 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3978 pcs Φύλλο δεδομένων 210 Series
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Λήξη Solder Lug Σειρά Dividohm®210
Λειτουργία του πίνακα 1 kOhms Ισχύς (Watts) 100W