Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > CS3FR025E
CS3FR025E
CS3FR025E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CS3FR025E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CS3FR025E
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.025 OHM 3W 1% 4SIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CS3FR025E Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.025 OHM 3W 1% 4SIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7137 pcs Φύλλο δεδομένων CS3 Series Resistor
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±60ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.854" L x 0.211" W (21.70mm x 5.35mm) Σειρά CS3
Λειτουργία του πίνακα 25 mOhms Ισχύς (Watts) 3W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 4-SIP
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός Απολύσεις 4
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.654" (16.60mm)
Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 25 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor 4-SIP Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Element Σύνθεση Metal Element