Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Περιστροφικά ποτενσιόμετρα, ροοστατών > CCU1052E
CCU1052E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CCU1052E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CCU1052E
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή POT 1M OHM 2W CARBON LINEAR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CCU1052E Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή POT 1M OHM 2W CARBON LINEAR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1518 pcs Φύλλο δεδομένων Potentiometers
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±20%
Στυλ λήξης Solder Lug Συντελεστής θερμοκρασίας -
Κωνοειδής Linear Μέγεθος - Σώμα Round - 1.157" Dia x 0.626" H (29.40mm x 15.90mm)
Σειρά CCU Περιστροφή 312°
Resistive Υλικό Carbon Αντίσταση (Ohms) 1M
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα OHCCU1052E
OHCCU1052E-ND
Αριθμό των στροφών 1
Αριθμός συμμοριών 2 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 1M Ohm 2 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug
σινεμπλόκ Θέματος 3/8-32 Χτισμένο το διακόπτη None
Τύπος προσαρμογής User Defined ενεργοποιητής Τύπος Round
ενεργοποιητή Μήκος 2.000" (50.80mm) ενεργοποιητή Διάμετρος 0.250" (6.35mm)