Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Σασί Mount αντιστάσεις > 850F35RE
850F35RE
850F35RE
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 850F35RE με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 850F35RE
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES CHAS MNT 35 OHM 1% 50W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 850F35RE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES CHAS MNT 35 OHM 1% 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4984 pcs Φύλλο δεδομένων 89 Resistors Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 1.938" L x 1.156" W (49.23mm x 29.36mm)
Σειρά Metal-Mite®89 Λειτουργία του πίνακα 35 Ohms
Ισχύς (Watts) 50W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 275°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Solder Lugs Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.620" (15.75mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 35 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor